SOSYAL MEDYA

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

ERCAN İNCİ

Muhasebe Müdürü Melas Hotels
Söz konusu muhasebe ise her bir kayıt çok önemlidir, titizlikle ve güvende saklanmalıdır. Biz uzun yıllardır Sedna’ya güveniyoruz. Programın, sektörde ihtiyaç duyulan bütün modülleri bünyesinde barındırması ve entegre çalışması, ilgili verilerin muhasebeye güvenli bir şekilde aktarılmasında büyük kolaylık sağlıyor.

İLKER DEGE

Rezervasyon Şefi Vogue Hotel
Fark ettim ki Sedna ile çalışmaya başladığım 2009 yılına kadar bizler Otel Yönetim sistemi kullanmamışız. Sedna hemen hemen her menüsünden rapor/raporlar alınabilen, kullanıcının aklını karıştırmak veyahut ezbere iş yapmasını engellemek adına hızlı ve istenilene anında cevap veren bir yazılım ve bugüne kadar otel sahipleri/yöneticileri diğer programlara gereksiz paralar harcamışlar. 7/24 destek ekibi ile tamamen çözüm odaklı, kullanıcı dostu bu yazılımı sektöre kazandıran herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

FÜSUN ERGÜR

Muhasebe Şefi Club Nena
2007 yılından bu yana Kod Yazılım ile birlikte çalışmaktayız. Programların kullanışlı olması, verilen teknik desteklerin zamanında olması ve programlara kattığınız yeniliklerle kullanım kolaylığını arttırmanız, sizinle olan iş birliğimizin sürekliliğini sağlamıştır. Teknik ekibinize ve kadronuzdaki tüm arkadaşlara teşekkür eder, başarılarınızın devamını dileriz.

CENK TİMURLENK

Bütçe,Denetim ve Raporlama Grup Müdürü Barut Otelleri
Barut Hotels Grubu’nun desteklerini beklediklerini ifade ettikleri günün aslında ne kadar önemli ve her yıl kutlanmaya değer bir gün olduğunu her geçen gün daha iyi anlıyorum.

VELİ SARI

Ön Büro Müdürü Crystal Flora Beach Resort
Her yıl kendini geliştiren, ihtiyaçlarımıza uygun çözüm önerileri ve uygulamalar üreten sektörde kendini kanıtlamış bir şirket olarak yükselişinizi ilgiyle takip ediyoruz.

MEHMET NAZMİ ŞİMŞEK

Maliyet Muhasebe Müdürü Trendy Otelleri
Yerinde, başarılı ve istediğimiz istatistikleri almaya başlamamızın yaklaşık üç yılını sizlerle beraber tamamlamak üzereyiz. Bu dönem içerisindeki uyumumuza ve kombine çalışmalarımıza destek olan ekibinize teşekkürü borç bildiğimi belirtmek isterim.

NAZAN ŞEN

Grup Muhasebe Müdürü TT Hotels
Herkes bilir muhasebe ciddi bir iştir. Disiplinli çalışmalarına rahatlıkla referans olabileceğimiz Sedna ile çalışıyoruz. İşlemlerimize hız kazandırmakla kalmayıp kullanıcı hatalarını sıfıra indiren entegre yapısı, profesyonel ekibi ve her an ulaşılabilirliğinin yanı sıra müşteri odaklı çalışma stili Sedna’yı tercih etmemizdeki en önemli faktör.

MUHARREM ÖZEV

Muhasebe Müdürü IC Hotels
2009 Yılı sonlarında başlayan iş birlikteliğimiz tamamen tesadüfi idi. Oteller zincirimizin merkez yönetici kadrolarında göreve geldiğimizde ilkel bir yazılım ile faaliyetler sürdürülmeye çalışılıyordu. İlk olarak yapılması gereken, yılsonu olmasının da avantajı ile yazılımı değiştirmek oldu. Tam entegre çalışan (Ön büro, Muhasebe, Satın alma), yazılım ekibi Antalya’da bulunan, geliştirilebilir ve esnek yapıdaki Sedna programı ile tanışmamız bu dönemde oldu. Aslında ciddi bir risk alarak tüm zincirin ön büro, satın alma, muhasebe ve personel programlarını sil baştan yeniledik. Tanıtım, eğitim ve uygulama dönemini ekibinizin de katkısı ile sancısız ve çok hızlı bir şekilde atlattık. Şu anda sistemi oturtmuş olmanın rahatlığı ile evden, cepten kısaca internet olan her yerden program kullanımının ve raporlamasının keyfini yaşıyoruz. Teknolojik ve mevzuat gelişmelerine çok kısa sürede adapte olan bir ekip ve yazılım güncellemesi mevcut.&nbsp;<br><br>Şu anda Sedna programının yerine koyabileceğim bir program tanımıyorum.&nbsp;<br><br>İyi ki sizinle tanışmışız. İyi ki varsınız. Biz size siz de bize her zaman referans ve destek olmaya devam edeceğiz.

TANER DÜLGER

I.T. Manager Iberostar Bellis
Otelimiz için yeni bir ön büro yazılımı arayışı içindeyken çok değişik bir vizyon ve geliştirilebilinirliği ile Sedna Hotel Programı’nı bize sunduğunuzda çok etkiledik. Kurulumundan bugüne kadar memnuniyetle kullanmaya devam etmekteyiz. Bu süreçte yaşanılan küçük aksaklıklarda sizin sıkı takibiniz ve hızlı desteğiniz ile sıkıntılarımız kısa sürede çözüme kavuşturuldu. Müşterilerinizin fikirlerini ve geliştirme isteklerini doğru sentezleyip, empati kurarak yazılıma uyarlayabilmeniz ve geliştirmenizin de başarınıza başarı kattığına inanıyorum.Yaklaşımlarınızın ve beşeri ilişkilerinizin gerçekten seviyeli ve düzgün oluşu sektörde görev alanların Kod Yazılım ailesine daha saygın bakmasında ve sektörde isminizin referans olarak gösterilmesinde önemli rol oynuyor.